خانه / بانوان / آموزش بافتنی / آموزش کاموا بافی با دو میل بافت توری چهار گوشه روزنه
آموزش کاموا بافی با دو میل بافت توری چهار گوشه روزنه

آموزش کاموا بافی با دو میل بافت توری چهار گوشه روزنه

امروزمیخوام براتون آموزش کاموا بافی با دو میل مدل توری  با نام بافت توری چهار گوشه روزنه براتون قرار بدم امیدوارم که ازش استفاده ببرید .

به تعداد مضرب ۸ دانه سر بگیرید .

رج ۱ : تمام رجها از رو بافته شود .

رج ۲ : همه رجهای از زیر بافته شود .

رج ۳ : همه دانه ها از رو بافته شود .

رج ۴ : ۳ تا از زیر ( ۱ ژته ، ۲دونه نبافته به میل راست بگیرین، بعد میل سمت چپ رو از جلو داخل دونه های نبافته میل راست کرده و دوتارو به هم از زیر یکی کنید(همونه ssk  خودمونه ) ، ۶ تا از زیر ) داخل پرانتز را تکرار کنید و ۳ دانه آخر همه از زیر بافته شود .

رج ۵ : همه دانه از رو بافته شود .

رج ۶ : یکی از زیر ( ۲ تا یکی از زیر ، ۱ ژته ، یکی از زیر ، یک ژته ، ۲ دونه نبافته به میل راست بگیرین، بعد میل سمت چپ رو از جلو داخل دونه های نبافته میل راست کرده و دوتارو به هم از زیر یکی کنید(همونه ssk  خودمونه ) ، ۶ تا از زیر ) داخل پرانتز را تکرار کنید و ۲ دانه آخر همه از زیر بافته شود .

رج ۷ : همه دانه ها از رو بافته شود .

رج ۸ :  ۳ تا از زیر ( ۱ ژته ، ۲دونه نبافته به میل راست بگیرین، بعد میل سمت چپ رو از جلو داخل دونه های نبافته میل راست کرده و دوتارو به هم از زیر یکی کنید(همونه ssk  خودمونه ) ، ۶ تا از زیر ) داخل پرانتز را تکرار کنید و ۳ دانه آخر همه از زیر بافته شود .

رج ۹ : تمام رجها از رو بافته شود .

رج ۱۰ : همه رجهای از زیر بافته شود .

رج ۱۱ : همه دانه ها از رو بافته شود .

رج ۱۲ :  ۷ تا از زیر ( ۱ ژته ، ۲دونه نبافته به میل راست بگیرین، بعد میل سمت چپ رو از جلو داخل دونه های نبافته میل راست کرده و دوتارو به هم از زیر یکی کنید(همونه ssk  خودمونه ) ، ۶ تا از زیر ) داخل پرانتز را تکرار کنید و  دانه آخر از زیر بافته شود .

رج ۱۳ : همه دانه ها از رو بافته شود .

رج ۱۴ : ۵ تا از زیر ( ۲ تا یکی از زیر ، ۱ ژته ، یکی از زیر ، یک ژته ، ۲ دونه نبافته به میل راست بگیرین، بعد میل سمت چپ رو از جلو داخل دونه های نبافته میل راست کرده و دوتارو به هم از زیر یکی کنید(همونه ssk  خودمونه ) ، ۳ تا از زیر ) داخل پرانتز را تکرار کنید و ۳ دانه آخر همه از زیر بافته شود .

رج ۱۵ : همه دانه ها از رو بافته شود .

رج ۱۶ :  ۷ تا از زیر ( ۱ ژته ، ۲دونه نبافته به میل راست بگیرین، بعد میل سمت چپ رو از جلو داخل دونه های نبافته میل راست کرده و دوتارو به هم از زیر یکی کنید(همونه ssk  خودمونه ) ، ۶ تا از زیر ) داخل پرانتز را تکرار کنید و  دانه آخر از زیر بافته شود .

رجهای ۱ تا ۱۶ را تکرار کنید .

 

۲ نظر

  1. با سلام
    چرااز رج ۱۲ دانه ها ۱۶ تا میشود😯

  2. با سلام
    برای این نوع بافت باید تعداد دونه ها ۱۶ به بالا باشه تا کار بتونه خودش رو نشون بده .

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*